استخر بادی اینتکس که در مدل های متنوعی تولید شده است یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین وسیله های بازی و سرگرمی برای تمامی سنین می باشد که بیشتر مدل های آن به رده سنی کودکان اختصاص دارد . شما می توانید با خرید استخر بادی اینتکس این وسیله های بسیار دوست داشتنی و ایمن را به کودکان خود هدیه دهید تا در کنار دوستان خود و یا خانواده آب بازی کرده و در روز های گرم سال لحظه های شادی را داشته باشند . استخر بادی همانطور که از نامش پیداست یک استخر ساخته شده با بدنه بادی می باشد که شما می توانید با راه اندازی کردن آن ، داخل استخر را با آب پر کنید تا یک حوض و استخر کوچکی را برای بازی های خود داشته باشند . استخر های بادی بسیار دوست داشتنی هستند و از آن جا که بدنه آن ها به صورت بادی ساخته شده اند ، می تواند یک شرایط مطلوب و ایمنی را برای کودکان فراهم کند و از آسیب دیدن آن ها نیز در صورت برخورد با استخر جلوگیری نماید . 

استخر بادی اینتکس در واقع ساخته شده توسط شرکت اینتکس می باشد و با همین نام نیز معروف شده اند . اینتکس از بهترین تولید کنندگان محصولات بادی در بازار است که استخر های بادی آن بیشتر از هر محصول بادی دیگری محبوب و شناخته شده است . این برند به دلیل اینکه تولیداتی بسیار با کیفیت را داشته و اولین تولید کننده این محصولات بادی نیز به شمار می رود یکی از بهترین و محبوب ترین مدل هایی است که شما می توانید با اطمینان خاطر آن ها را خریداری کرده و استفاده کنید . به خصوص که فروشگاه سنتر اینتکس ، این محصولات بادی را با ضمانت به فروش می رساند و شما می توانید به خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید . توجه داشته باشید که حتما سعی کنید تا استخر های بادی خود را از برند های شناخته شده و همچنین از فروشگاه هایی این محصولات را خریداری کنید که جزء نمایندگی های رسمی این شرکت باشند و یا فروشگاه های بزرگی در این حوزه باشند . 

استخر های پیش ساخته برند اینتکس به طور کلی به دو دسته بندی استخر بادی کودک و استخر بادی بزرگسال تقسیم می شوند که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را دارد ، به عنوان مثال استخر های بادی که برای کودکان طراحی شده اند ، از ابعاد بسیار کوچک تری ساخته شده اند و معمولا در تولید آن ها ، ارتفاع کمی برای محصول در نظر گرفته می شود . زیرا هر چه ارتفاع استخر کوچک تر باشد ، عمق استخر نیز کوچک تر خواهد شد . یک نکته در خرید استخر بادی کودک اینتکس وجود دارد و آن هم این است که بیشتر استخر های بادی کودکان دارای رده سنی مشخصی هستند و شما باید با در نظر گرفتن این رده سنی ، استخر بادی کودک را خریداری نمایید . برخی از استخر های بادی که برای کودکان خردسال ساخته شده اند دارای کف بادی هستند که خرید این مدل از استخر های بادی کودک برای رده سنی خردسال پیشنهاد می شود . دلیل آن نیز وجود کف نرم و بادی است که می تواند از آسیب دیدن کودکان جلوگیری کند . 

عمدتا استخر های بادی فاقد کف بادی بوده و بیشتر آن ها سطحی صاف دارند و تنها بدنه استخر به صورت بادی است ، ولی این نمونه از استخر ها بسیار برای خردسالان مناسب است و در زمان هایی که کودک سر خورده و با کف استخر برخوردی داشته باشد ، صدمه ای به او وارد نخواهد شد . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه مرکزی اینتکس ، تمامی این استخر های بادی کودکان را مشاهده کرده و آن ها را بر اساس نوع سلیقه کودک خریداری کنید . تنوع در استخر های بادی کودک شرکت اینتکس بسیار زیاد بوده و شما می توانید آن ها را در اشکال مختلف و شبیه به عروسک ها و شخصیت های کارتونی یا وسیله های نقلیه و حتی طرح حیوانات خریداری کنید . از استخر های بادی کودک می توان به عنوان استخر توپ نیز استفاده کرد . شما می توانید به جای ریختن آب به داخل استخر بادی اینتکس ، داخل آن را با توپ های رنگی پر کنید ، تا کودکان از استخر به صورت استخر توپ استفاده کنند . 

در این حالت حتی شما می توانید استخر را در داخل خانه نیز راه اندازی کنید . ولی زمانی که می توانید از استخر به عنوان استخر آب استفاده کنید ، بهتر است که آن را در محوطه های باز مانند حیاط راه اندازی کنید تا جایی خیس و یا کثیف نشود . معمولا برای استخر های بادی بزرگ ، شرکت اینتکس دریچه ای به منظور تخلیه آب قرار داده است که کار شما را بسیار راحت تر خواهد کرد . به خصوص برای ساخت استخر بادی بزرگسال که وجود چنین دریچه هایی می تواند بسیار کاربردی باشد . استخر های بادی بزرگسال ، در واقع بزرگترین نوع استخر ها بوده و ابعادی بسیار بزرگ دارند ، برای همین بیشتر رده های سنی می توانند از آن ها استفاده کنند . البته کودکانی که سنین پایین دارند ، نباید از استخر بادی بزرگسال اینتکس استفاده کنند ، مگر اینکه با والدین و با مراقبت بیشتر از استخر استفاده کنند . 

این استخر ها نیازمند این هستند که در ابتدا راه اندازی شوند ، برای اینکار شما احتیاج به پمپ باد دارید ، پمپ های باد مختلفی وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آن ها استخر های بادی را راه اندازی کنید ولی سعی داشته باشید که از از پمپ های باد دستی استفاده کنید که مناسب ترین گزینه برای راه اندازی استخر بادی اینتکس می باشد . برای اینکه نیازی به برق نداشته و شما می توانید به راحتی در هر جایی استخر بادی را راه اندازی کنید . همچنین به دلیل اینکه برقی نیست ، هیچ خطری را برای شما ایجاد نخواهد کرد . البته پمپ های باد برقی قدرت بالاتری دارند و می تواند در مدت زمان بسیار سریع تری محصول را باد کند . بنابراین خود شما بایستی یکی از این پمپ ها را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید . شرکت اینتکس در کنار تولید این محصولات بادی ، پمپ های باد مخصوص این محصولات را نیز تولید کرده است که توصیه می شود از پمپ باد های اینتکس استفاده کنید . در هنگام راه اندازی استخر بادی سعی کنید که حتما باد استخر به اندازه باشد و آن را زیاد از حد و یا بسیار کم باد نکنید . همچنین استخر های بادی اینتکس ممکن است بر حسب طراحی و مدلی که دارد دارای یک یا چند دریچه باد باشد که بایستی تمامی آن ها را باد کنید . در صورت آسیب دیدن ، استخر های بادی برند اینتکس را می توانید تعمیر کنید . اینتکس برای تولید این محصولات از پی وی سی استفاده کرده است و دلیل کیفیت بالای محصولات نیز همین مورد است .