استخر توپ بادی کودک

استخر های بادی استخر هایی هستند که ویژگی های متعددی داشته و البته کاربرد های مختلفی دارند که باعث شده است تا کودکان علاقه بسیار زیادی به این نوع از محصولات بادی داشته باشند . شاید با شنیدن نام استخر بادی تنها به این فکر کنید که استخر های بادی برای آب تنی کودکان طراحی شده اند و شاید برخی از والدین به دلیل اینکه همه جا خیس شده و یا فضای کافی را برای راه اندازی استخر های بادی در حیاط ندارند ، از خرید آن صرف نظر می کنند . اما ما در این مقاله قصد داریم تا به کاربرد دیگر استخر بادی کودک بپردازیم و سایر ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم تا شمایی که آپارتمان نشین هستید نیز بتوانید استخر های بادی را برای بازی کودکان تهیه کنید و آن ها را خوشحال نمایید . استخر توپ بادی کودک در واقع همان استخر بادی است ولی با کمی تفاوت که به آن اشاره خواهیم کرد . 

استخر توپ بادی کودک در واقع استخر بادی است که داخل آن را به جای اینکه با آب پر کنید ، می توانید با استفاده از توپ های رنگی پر کرده تا کودکان به جای شنا و تفریحات آبی بتوانند در میان توپ های رنگی بسیار زیبا غوطه ور شده و به بازی های پر جنب و جوش بپردازند . با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع گوشی های موبایل و تبلت ها که امروزه در دست کودکان نیز وجود داشته و آن ها نیز از این گوشی ها استفاده می کنند ، دیگر کودکان به سراغ تفریحات پر جنب و جوش و سالم نرفته و این ممکن است سلامت آن ها را به خطر بیاندازد . ولی شما می توانید با تهیه محصولات و وسایلی همچون استخر توپ بادی کودک حتی در داخل خانه بستری بسیار عالی را برای فعالیت آن ها و بازی پر تحرک آن ها فراهم کنید که به هیچ عنوان خطری نیز ندارد . 

استخر توپ بادی کودک در مدل های مختلفی تولید شده اند و شما می توانید این محصولات را در طرح های مختلف از فروشگاه اینتکس خریداری کنید . توجه داشته باشید که این استخر های بادی در واقع همان استخر های بادی هستند که برای آب تنی ساخته شده اند . ولی توجه داشته باشید که بهتر است که برای استفاده از استخر ها به عنوان استخر توپ ، حتما مدل هایی را تهیه کنید که ارتفاع بالاتری داشته باشند ، زیرا این استخر ها دیگر خطرناک نبوده و داخل آن با آب پر نمی شود و به همین دلیل نیز خطری را نخواهد داشت ، با این وجود شما می توانید مقدار زیادی توپ را در داخل استخر توپ بادی ریخته و عمق بیشتری را به آن ببخشید تا کودکان در هنگام بازی حتی بتواند به زیر توپ های رنگی رفته و در آن غلت خورده و بازی کند .

از ویژگی های بسیار خوب استخر توپ بادی کودک می توان به قابلیت استفاده از آن ها در خانه و اتاق خواب اشاره کرد ، زیرا بدون دردسر بوده و نیازی به پر کردن استخر با آب نیست ، توپ های رنگی نیز کثیفی نداشته و در صورت پخش شدن و بیرون ریختن از استخر توپ نیز مشکلی به وجود نخواهد آمد . راه اندازی و استفاده از این استخر ها بسیار ساده بوده و با توجه به اینکه این محصولات به صورت بادی طراحی شده اند ، نگهداری و جمع کردن آن ها نیز بسیار راحت است و شما یا حتی خود کودکان می توانند پس از استفاده کردن استخر های توپ ، باد استخر را خالی کرده و آن را جمع کنند تا اینچنین فضایی نیز توسط استخر توپ بادی اشغال نشود . توجه داشته باشید که حتی بزرگترین استخر های توپ بادی نیز به سادگی در حجم بسیار کوچکی بسته بندی می شوند و نگران آن ها نباشید که نتوانید به خوبی از استخر توپ بادی نگهداری کنید . 

بیشتر حجم استخر های توپ بادی را باد تشکیل داده و آن ها در حالت وکیوم شده خود بسیار حجم کمی را دارند ، همچنین در کنار حجم کم ، وزن بسیار پایینی را نیز دارند که به سادگی می توانید محصول را حمل کرده و از آن استفاده کنید . این ویژگی بسیار خوب در تمامی محصولات بادی وجود داشته و شما می توانید برای بازی های کودکان در جاهای دیگر ، استخر بادی را به خود به همراه ببرید . شما می توانید در مواقعی که شرایط برای راه اندازی استخر آب وجود دارد ، شما به راحتی می توانید استخر توپ بادی کودک را جمع کرده و باغ یا ویلا ببرید و در آنجا استخر را راه اندازی کنید . خیس شدن استخر بادی و یا استفاده همزمان از این استخر ها به عنوان استخر توپ یا استخر آب هیچ صدمه ای را به استخر وارد نمی کند . 

استخر های توپ بادی برای سلامت کودکان هیچ ضرری نداشته و بدنه آن نیز کاملا ضد حساسیت است . توجه داشته باشید که استخر توپ بادی به صورت مجزا به فروش می رسد و نیاز است تا توپ های رنگی آن را نیز به صورت جداگانه تهیه کنید . فروشگاه تهران اینتکس به دلیل اینکه بسیاری از کودکان علاقه خاصی به استخر های توپ بادی دارند ، توپ های رنگی را نیز موجود کرده است که می توانید در کنار خرید استخر توپ بادی ، این توپ های رنگی را نیز خریداری کنید . این توپ ها به صورت بسته های 25 تایی و 50 تایی و حتی بیشتر به فروش می رسند که شما میتوانید با توجه استخر توپ بادی که خریداری کرده اید ، مقدار زیادی از توپ های بادی رنگی را خریداری کنید تا بیشتر ظرفیت استخر توپ بادی را بتوانید با این توپ های رنگی پر کنید . 

توجه داشته باشید که از هر نوع توپی نیز نباید استفاده کرد . اگر کودک شما سن کمتری دارد ، بهتر است که توپ های بادی رنگی بدون پلیسه را انتخاب کنید که دارای رویه های پلاستیکی نرم هستند و در صورت پریدن بر روی توپ های رنگی صدمه ای نیز به کودکان وارد نمیشود . توپ های رنگی نرم و انعطاف پذیر برای بازی کودکان نیز بسیار خوشایند بوده و در صورت برخورد و پرت کردن توپ ها به اطراف نیز اگر به جایی برخورد داشته باشد ، صدمه ای را نیز به جایی نخواهد رساند . شما می توانید بهترین نوع توپ های رنگی که برای استخر توپ بادی مناسب است را از فروشگاه سنتر اینتکس خریداری کنید . 

از مهم ترین راهنمایی ها در خرید استخر توپ بادی کودک باید به این مورد مهم اشاره کنیم که بهتر است شما استخر های توپ بادی را انتخاب و خریداری کنید که عمق بالایی داشته باشد ، زیرا داشتن عمق می تواند برای کودکان بسیار خوشایند تر باشد . استخر های توپ رنگی به سادگی راه اندازی شده و برای راه اندازی آن ها مدل های مختلفی از پمپ های باد نظیر پمپ های باد دستی ، پدالی ، فندکی و برقی طراحی و توسط فروشگاه نیز به فروش می رسد که شما را دیگر با دردسر راه اندازی مواجه نخواهد کرد . استخر های توپ بادی مقاوم تر هستند که بدنه آن ها به صورت طبقاتی ساخته شده اند زیرا این نوع طراحی می تواند باعث افزایش کیفیت دیواره ها در صورت برخورد و فشار شود به خصوص اگر قصد داشته باشید که داخل استخر را با آب پر کنید . 

استفاده همزمان از استخر های بادی به عنوان استخر آب و ریختن توپ های رنگی در داخل آن نیز مشکلی را به وجود نیاورده و چه بسا برای کودکان بسیار دوست داشتنی تر نیز خواهد بود . شما می توانید در فروشگاه سنتر اینتکس در دسته بندی استخر بادی اینتکس عبارت های استخر توپ بادی را جستجو کنید تا مدل های مختلفی از این استخر ها را مشاهده کنید . همانطور که اشاره شد تمامی استخر های بادی در واقع استخر توپ بادی نیز می باشند و تفاوتی در میان آن ها وجود ندارد . برخی دیگر از استخر های توپ بادی که برای خردسالان طراحی شده اند دارای کف بادی و برجسته هستند که به مراتب از سایر استخر های توپ بادی سایز بزرگ ، نرم تر و ایمن تر بوده و می تواند از آسیب دیدن کودکان در هنگام بازی جلوگیری کند .