موضوع مقاله : نصب استخر پیش ساخته اینتکس

استخر پیش ساخته با توجه به کیفیت خوب و کارایی عالی که دارد ، می تواند یک استخر بی نظیر برای استفاده شما باشد ، به خصوص که نصب استخر پیش ساخته اینتکس اصلا زمانبر نبوده و شما می توانید به راحتی و بدون مشکل استخر پیش ساخته را نصب و از آن استفاده کنید . ویژگی های استخر پیش ساخته اینتکس بسیار زیاد است و همین موارد گوناگون است که باعث محبوبیت این محصولات آماده و بی نظیر شرکتی شده است ، ولی همانطور که اشاره شد ، طریقه نصب استخر پیش ساخته اینتکس است که از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های یک استخر به شمار می رود و شما می توانید از آن ها برای راه اندازی در حیاط خانه ، ویلا یا باغ ها استفاده کنید . هدف از ارائه این مقاله نیز آشنایی با نصب استخر پیش ساخته اینتکس می باشد تا شما نیز با در نظر داشتن نحوه راه اندازی استخر پیش ساخته ، تصمیم بگیرید که از استخر های پیش ساخته استفاده کنید و یا به سراغ استخر های بتنی و ... بروید . 

استخر پیش ساخته اینتکس یک استخر بسیار مقاوم است که دارای پایه و بدنه های درجه یک و بسیار با کیفیتی می باشد که این محصولات را در برابر آسیب ها و ... به خوبی می تواند محافظت کند . اغلب استخر های پیش ساخته برند اینتکس به صورت فریمی ساخته شده اند و پایه های آن ها معمولا از فلزات می باشد ، این طراحی فریمی در استخر های پیش ساخته به شما اجازه خواهد داد تا نصب استخر پیش ساخته اینتکس را به صورت روکار انجام دهید . راه اندازی به صورت روکار به راه اندازی گفته می شود که استخر بر روی زمین راه اندازی شده و نیازی به این نخواهد بود که شما زمین را گود برداری کنید تا استخر را نصب کنید . البته این کار کاملا به دلخواه بوده و شما می توانید استخر پیش ساخته خود را حتی بر روی زمین راه اندازی و یا در داخل زمین راه اندازی کنید . چیزی که در این دو حالت تفاوتی ندارد ، این است که باز هم استخر پیش ساخته باید بر روی یک زمین صاف و مسطح نصب شود . 

با توجه به این موارد گفته شده ، شاید راه اندازی استخر پیش ساخته بر روی زمین کاری معقولانه تر باشد . برای اینکه داشتن یک استخر بر روی زمین نیز جذابیت های خاص خود را داشته و از سوی دیگر این طراحی می تواند باعث شود تا شما بدون مشکل و حتی نیاز به حفاری زمین ، به سادگی استخر را نصب کرده و از آن استفاده کنید . نصب کردن استخر پیش ساخته نیازمند مهارت بوده و شما باید به درستی استخرپیش ساخته را نصب کنید ، به عنوان مثال اگر استخر بر روی یک زمین صاف راه اندازی نشود ، ممکن است همان شیب کم سطح زمین ، باعث شود که قسمتی از استخر که پایین تر قرار دارد ، وزن زیادی را نسبت به سمت دیگر تحمل کند و همین موارد می تواند باعث آسیب رسیدن به استخر پیش ساخته گردد . همچنین اتصالات بدنه و پایه های استخر پیش ساخته در هنگام نصب نیز بایستی به درستی انجام شود . گاها ممکن است که عدم نصب صحیح پایه ها در استخر های پیش ساخته در ابتدا خودش را نشان دهد و پس از پر شدن استخر با آب ، مشکلاتی برای آن به وجود بیاید ، زیرا آبی که در درون استخر های پیش ساخته ریخته می شود بسیار حجم بالایی را دارد و ممکن است به سادگی سبب آسیب دیدن استخر پیش ساخته شود . 

در کنار بیشتر استخر های پیش ساخته برند اینتکس ، DVD های آموزشی قرار گرفته است که شما را می توانید به بهترین شکل راهنمایی کند ، آموزش های تصویری که در این لوح های فشرده قرار دارد می تواند یکی از بهترین راهنما برای راه اندازی و نصب استخر پیش ساخته اینتکس شما باشد . با این وجود فروشگاه اینتکس که بزرگترین فروشگاه استخر پیش ساخته اینتکس در ایران بوده و حتی نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس می باشد ، نصاب هایی را برای اینکه شما بتوانید به صورت اصولی استخر پیش ساخته خود را راه اندازی کنید ، به کار گرفته است و این خدمات پس از فروش استخر پیش ساخته اینتکس را به مشتریانش ارائه داده است تا شما بتوانید برای اینکه با خیالی راحت تر از استخر پیش ساخته خود استفاده کنید و نگرانی از بابت نصب استخر پیش ساخته اینتکس خود نداشته باشید ، از این نصاب های با تجربه استفاده کرده و استخر خود را به صورت کامل اصولی و حرفه ای راه اندازی کنید . فروشگاه اینتکس به درخواست شما استخر های پیش ساخته را می تواند در محل مورد نظر شما راه اندازی کند و حتی می توانید نصب استخر را به صورت روکار و یا توکار انجام دهید . 

شما می توانید برای راه اندازی استخر پیش ساخته خود ، از قبل محیطی زیبا تر را برای نصب استخر در نظر بگیرید و فضای اطراف را طراحی کنید . شما حتی می توانید از ایده های فروشگاه اینتکس استفاده کرده و آنطور که سلیقه شما می باشد استخر های پیش ساخته خود را بسیار زیبا تر کنید . به عنوان مثال برای بیشتر استخر های پیش ساخته اینتکس زیراندازی توسط شرکت در نظر گرفته شده است که شما می توانید آن را در ابتدا بر روی سطح زمین پهن کنید و سپس استخر را روی آن نصب نمایید ، شما می توانید در کنار آن ، برای زیبا تر کردن استخر پیش ساخته و همچنین ایمنی بیشتر استخر از تاتمی ها و حتی چمن مصنوعی استفاده کنید تا استخر پیش ساخته شما بیش از پیش زیبا و در عین حال ایمن شود . راه اندازی و نصب استخر پیش ساخته اینتکس حتی شامل سایر متعلقات استخر بوده و نصب پمپ تصفیه آب نیز شامل آن خواهد شد . در کنار تمامی استخر های اینتکس به خصوص مدل های بزرگ ، پمپ های تصفیه آبی وجود دارد که نیاز به نصب و راه اندازی دارند . شما می توانید با نصب استخر پیش ساخته اینتکس توسط نصاب های نمایندگی ، در واقع استخر خود را در برابر آسیب ها ضمانت کنید . پس از پایان یافتن مراحل نصب می توانید با خیالی راحت داخل استخر را با آب پر کرده و از آن برای بازی ها و تفریحات خود استفاده کنید . همچنین شما می توانید برای هر گونه از مواد تعمیر ، جابجایی ، تعویض قطعات و ... از فروشگاه اینتکس راهنمایی و کمک بگیرید .