موضوع مقاله : خدمات پس از فروش استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته یکی از محبوب ترین استخر هایی است که امروزه در ویلا ها و باغ ها و حتی در خانه ها راه اندازی شده و مردم از آن برای تفریحات آبی خود استفاده می کنند . البته استخر پیش ساخته برای دیگر صنایع مانند صنعت کشاورزی و ... نیز کاربرد های بسیاری دارد ولی با توجه به اینکه استخر هایی عالی بوده و استفاده از آن ها بسیار راحت است ، برای تفریحات آبی و شنا نیز پر طرفدار بوده و همواره بسیاری ازمردم از این استخر ها استفاده می کنند . قیمت استخر پیش ساخته نیز در مقایسه با ساخت سایر استخر ها می تواند بسیار ارزان تر باشد تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید . همچنین یک ویژگی بسیار خوبی که شما با خرید استخر پیش ساخته از فروشگاه اینتکس که تنها نمایندگی استخر پیش ساخته در ایران می باشد ، از خدمات پس از فروشی برخوردار شوید که نمایندگی در اختیار مشتریان خود قرار داده است و شما نیز می توانید در صورت لزوم از این خدمات برخوردار شوید . در ادامه مطلب ما قصد داریم تا خدمات پس از فروش استخر پیش ساخته ای که فروشگاه اینتکس به مشتریان خود ارائه کرده است را بدانید تا پس ازخرید و در صورت نیاز بتوانید با فروشگاه ارتباط گرفته و مشکلات خود را برطرف کرده و از این خدمات بسیار عالی که فقط می توانید آن را از فروشگاه اینتکس درخواست داشته باشید ، در راستای نگهداری هر چه بهتر از استخر پیش ساخته خود بهره مند شوید . 

از بهترین و اولین خدمات پس از فروش استخر پیش ساخته که فروشگاه اینتکس به مشتریان خود ارائه کرده است ، نصب و راه اندازی این محصولات در محل مورد نظر شما می باشد . راه اندازی و نصب استخر پیش ساخته نیازمند مهارت بوده و با راه اندازی اصولی می توانید آسیب دیدگی های استخر را که بر اثر راه اندازی نادرست صورت می گیرد را به حداقل برسانید . در کنار استخر های پیش ساخته به خصوص استخر پیش ساخته اورجینال خارجی آموزش های تصویری در قالب لوح های فشرده در کنار استخر ها قرار می گیرد و شما می توانید با مشاهده آن ها ، خودتان نیز نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته را انجام دهید ، ولی گاها ممکن است که به دلیل نداشتن تجربه کافی ، اتصالات استخر به درستی صورت نگیرد و در نتیجه پس از پر شدن استخر پیش ساخته با آب ، وزنی که به پایه های استخر وارد می شود ، باعث آسیب رسیدن به استخر ها شود . از سوی دیگر ممکن است حتی این آسیب ها به مرور زمان دیده شوند و در ابتدا استخر بدون مشکل قابل استفاده باشد . به عنوان مثال زمینی که برای راه اندازی انتخاب می کنید باید کاملا صاف و مسطح باشد ، سپس مراحل نصب باید به درستی و مرحله به مرحله انجام شود و اتصالات پایه ها به بهترین شکل انجام شود . 

استخر های پیش ساخته معمولا به دو دسته استخر پیش ساخته فریمی و استخر پیش ساخته ایزی ست تقسیم می شوند که راه اندازی استخر های ایزی ست بسیار آسان بوده و استخر های فریمی هستند که باید در راه اندازی آن ها دقت کافی داشته باشید . فروشگاه اینتکس برای اینکه شما بتوانید به صورت اصولی استخر پیش ساخته را راه اندازی کنید ، نصاب های با تجربه ای را به کار گرفته است و شما می توانید برای اینکه به صورت کاملا صحیح استخر را راه اندازی کنید می توانید پس از خرید این کار را انجام دهید . همچنین فروشگاه اینتکس در کنار این موارد ، خدمات دیگری همچون سرویس استخر پیش ساخته شما ، تعمیرات استخر پیش ساخته ، جمع آوری استخر و یا جابجایی آن را نیز انجام می دهد ، برای همین شما اگر قصد داشته باشید که استخر پیش ساخته خود را جابجا کنید ، می توانید استخر خود را جمع کرده و در یک محل جدیدی راه اندازی کنید . این ویژگی تنها در استخر های پیش ساخته وجود دارد و شما می توانید با خرید استخر پیش ساخته ، از ویژگی های بسیار عالی و منحصر به فرد آن نیز استفاده کنید . 

استخر پیش ساخته قابلیت راه اندازی بر روی زمین را دارد ، ولی شما می توانید به دلخواه خود از فروشگاه بخواهید تا راه اندازی استخر پیش ساخته شما را در داخل زمین و به صورت توکار انجام دهد . همچنین شما می توانید لوازم جانبی و مورد نیاز استخر پیش ساخته خود را از فروشگاه اینترنتی اینتکس تهیه کنید . یکی از وسیله هایی که در کنار استخر های پیش ساخته وجود دارد ، پمپ های تصفیه آب است که شما می توانید برای تصفیه کردن و تمیز کردن آب داخل استخر ، از این پمپ ها استفاده نمایید . وجود چنین وسیله های بسیار کاربردی در کنار استخر پیش ساخته می تواند کمک شایانی برای شما در نگهداری از استخر پیش ساخته و آب داخل آن داشته باشد . این پمپ ها گاها ممکن است نیاز به سرویس دهی داشته باشد و یا نیاز باشد که شما فیلتر آن را تعویض کنید ، برای همین می توانید از خدمات پس از فروش و لوازم های جانبی که فروشگاه اینتکس در اختیار شما قرار داده است استفاده کرده و با تهیه فیلتر های مناسب برای پمپ تصفیه آب خود ، نسبت به تعویض فیلتر اقدام کنید و یا پمپ های تصفیه آب خود را با کمک فروشگاه اینتکس تعمیر و یا تعویض کنید . 

شما می توانید انواع پمپ های تصفیه آب مخصوص استخر های پیش ساخته خود را با توجه به ابعادی که استخر پیش ساخته دارد ، از فروشگاه اینتکس تهیه کنید . فروشگاه با در نظر داشتن ظرفیت آب استخر پیش ساخته شما ، پمپ های تصفیه آب مناسبی را به شما پیشنهاد خواهد داد تا بتواند به راحتی کار شما را راه بیاندازد . شما می توانید از فروشگاه اینتکس بخواهید که برای راه اندازی استخر پیش ساخته شما در محل مورد نظر ، با استفاده از تاتمی ها و یا چمن مصنوعی در کف استخر پیش ساخته ، از آسیب رسیدن به استخر جلوگیری کند . همچنین زیبا سازی استخر پیش ساخته خود را نیز می توانید به فروشگاه اینتکس بسپارید تا با روش های مد نظر شما و ایده هایی که فروشگاه در اختیار شما قرار خواهد داد ، استخری بسیار زیبا و شکیل را در ویلا و یا باغ خود داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر از استخر های پیش ساخته و خدمات پس از فروش این محصولات می توانید با فروشگاه اینتکس ایران تماس بگیرید