موضوع مقاله : تشک بادی برقی

تشک بادی از وسیله های بسیار کاربردی است که می توانید از آن در مسافرت ها و در خانه استفاده کنید . این تشک ها با توجه به اینکه به صورت بادی طراحی شده اند می توانند بسیار نرم و راحت باشند ، برای همین است که انتخاب بسیاری از افراد حتی برای استفاده روزمره از تشک های بادی می باشد . شما می توانید راحتی را با استفاده از این محصولات بادی به ارمغان بیاورید و حتی خواب با کیفیتی را با استفاده از این محصولات تجربه کنید . حتی برخی از تشک های بادی با توجه به طراحی خاص و ساختار بی نظیری که دارند ، مناسب برای بیماران بوده و شما می توانید با داشتن یک تشک عالی ، سال های سال برای خوابیدن از آن استفاده کنید . شاید برخی از مشتریان بر این باور باشند که تشک های بادی برای استفاده موقتی بوده ولی این تشک ها برای استفاده دائمی نیز طراحی شده اند و برخی از آن ها مانند تشک بادی برقی مناسب برای استفاده روزمره بوده و ویژگی های خاص و بیشتری را دارد و همچنین استفاده از آن بسیار راحت تر است . برای اینکه مجهز به پمپ باد برقی بوده و راه اندازی آسان تری را دارد . 

پس می توان نتیجه گرفت که تشک های بادی برقی در واقع به دلیل داشتن پمپ باد برقی بر روی خود است که با این نام شناخته می شود . حتی به این نوع از تشک های بادی ، تشک بادی اتوماتیک نیز گفته می شود ، برای اینکه راه اندازی آن بسیار آسان تر بوده و شما می توانید در مدت زمان بسیار کمی محصول را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید . این ویژگی بی نظیر را تنها می توانید در تشک بادی برقی داشته باشید . اگر چه تشک بادی برقی کمی وزن بالاتری را نسبت به سایر تشک ها خواهد داشت ، ولی این نکته را نیز در نظر داشته باشید که معمولا از این تشک ها برای استفاده خانگی تهیه می شوند و با توجه به اینکه در خانه دسترسی به برق راحت تر است ، شما می توانید به آسانی هر چه تمام تشک بادی برقی را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید . تشک های بادی تنوع بسیار زیادی را دارند ولی مدل های برقی در آن ها بسیار کمتر بوده و طرفداران خاص خود را دارد . توصیه ما برای افرادی که دوست دارند از تشک های بادی خود در سفر ها و در طبیعت استفاده کنند ، خریداری سایر تشک های بادی می باشد . 

ولی اگر قصد دارید که از تشک های بادی برقی در صورت سفر نیز در هتل ها و محل اقامت خود استفاده کنید ، ما به شما باز هم خرید تشک بادی برقی را پیشنهاد می کنیم ، زیرا هر جایی که برق در دسترس باشد شما می توانید تشک بادی برقی را به راحتی راه اندازی کنید . بدنه تشک های بادی به خصوص تشک های بادی دو نفره بسیار بزرگ بوده و محفظه هایی که در آن ها وجود دارد ، ظرفیت بالایی را دارند ، برای همین است که استفاده از پمپ باد برقی می تواند راه اندازی این محصولات را بسیار سریع تر کند و حتی به شما کمک کند تا پس از هر بار استفاده کردن از این محصولات بادی ، باد تشک را دوباره خالی کنید تا در دفعات بعدی به سادگی و در کمترین زمان تشک را راه اندازی کرده و دوباره از آن استفاده کنید . نکته ای که در این میان مطرح است ، این است که تشک بادی برقی معمولا دارای پمپ چند کاره هستند و شما می توانید برای تخلیه کردن باد تشک حتی از آن پمپ ها استفاده کنید . بدین صورت که شما می توانید با چرخاندن اهرم تشک بادی ، جهت باد را به سادگی تغییر دهید تا اینچنین بتوانید باد را از داخل تشک خارج کنید . 


با جمع کردن هر باره تشک بادی و استفاده مجدد از آن اصلا صدمه ای به بدنه تشک بادی وارد نخواهد کرد و حتی باعث می شود که تشک بادی شما به صورت جمع شده و در یک محل مناسبی نگهداری شود ، زیرا اگر به بدنه این محصولات بادی ضربه ای وارد شود به خصوص ضربه هایی با اجسام تیز و یا قرار گیری تشک بادی بر روی اشیاء می تواند به سادگی به آن صدمه وارد کند ، بنابراین بهتر است که بعد از استفاده از تشک بادی برقی با سرعت و به کمک پمپ باد برقی ، باد تشک را خالی کنید . این پمپ باد چسبیده به بدنه تشک بادی است و از آن جدا نمی شود چرا که شرکت اینگونه تشک بادی برقی را طراحی کرده است . یک سری از پمپ های باد برقی وجود دارند که به صورت مجزا طراحی شده اند و شما می توانید تشک های بادی ساده خود را با استفاده از این نوع پمپ های باد راه اندازی کنید . ممکن است نوع پمپ در انواع تشک های بادی برقی متفاوت باشد و بسته به شرکت های تولید کننده این محصولات حتی ابعاد ، طرح و نوع پمپ ها با یکدیگر تفاوت دارند . 

بزرگترین فروشگاه تشک بادی برقی در ایران ، فروشگاه اینترنتی اینتکس می باشد که در این مقاله قصد داشته تا شما را بیشتر با این محصولات بادی پر فروش آشنا کند تا اگر قصد خرید تشک بادی برقی را دارید بتوانید با راهنمایی های بسیار بیشتری این محصولات را انتخاب و خریداری کنید . تشک بادی برقی کاملا سلیقه ای بوده و شما هستید که این تشک های بادی را انتخاب می کنید . تشک های بادی نوع برقی در دو مدل یک نفره و دو نفره ساخته شده اند و مانند هر تشک و تخت بادی ، دو سایز دارند که شما می توانید بر اساس نیازی که دارید ، این تشک ها را برای استفاده یک نفره خود و یا استفاده دو نفره خریداری کنید . 

همانطور که پیش تر اشاره شد ، خرید تشک بادی برقی دو نفره می تواند بسیار معقول تر باشد ، برای اینکه سایز بزرگتری را داشته و راه اندازی آن به کمک پمپ های باد دستی و ... می تواند کمی زمانبر و خسته کننده باشد . با توجه به این موارد است که فروشگاه اینترنتی اینتکس مدل های مختلفی از این محصولات بادی را در فروشگاه موجود کرده است و شما می توانید به راحتی تمامی مدل ها را مشاهده کنید و حتی از قیمت تشک بادی برقی به آسانی مطلع شوید . قیمت تشک بادی برقی به دلیل اینکه دارای پمپ باد برقی می باشند ، کمی گران تر از مدل های ساده خواهند بود .