موضوع مقاله : تخت خواب بادی اتوماتیک

تخت خواب بادی اتوماتیک به تخت خواب های بادی گفته می شود که شامل پمپ باد برقی در بدنه خود بوده و راه اندازی آن به صورت اتوماتیک و با استفاده از این پمپ ها صورت می گیرد . در مقالاتی که در فروشگاه اینتکس موجود است ، در رابطه با انواع تخت خواب های بادی و مدل های طراحی شده آن ها صحبت هایی شده است که اطلاعات خوبی در رابطه با این محصولات بادی جدید و پر طرفدار خدمت مشتریان ارائه شده است ، ولی در این مقاله قصد داریم تا تخت خواب بادی اتوماتیک را به  شما عزیزان و همراهان فروشگاه اینترنتی اینتکس معرفی کنیم تا با ویژگی ها و خصوصیت هایی که این نوع از تخت خواب های بادی دارند ، بیشتر آشنا شوید و بتوانید با اطلاعات بیشتری خرید های خود را انجام دهید . در خرید هر وسیله ای به خصوص تخت خواب ها باید حتما تحقیق کرده و سپس محصولات را خریداری کنید ، برای اینکه تخت خواب ها می توانند در سبک زندگی شما و خواب های شما تاثیر گذار باشد و چه بسا استفاده از یک تخت خواب استاندارد می تواند سلامت جسمی شما را تضمین کند و از آسیب رسیدن به شما جلوگیری نماید . 

برای همین است که فروشگاه اینتکس همواره سعی کرده است تا با ارائه تخت خواب های بادی طبی و استاندارد ، یک تخت نرم و راحت را در اختیار شما قرار بدهد تا بتوانید از آن برای خوابیدن های روزمره خود استفاده کنید . توصیه ما این است که در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با ویژگی های تخت خواب بادی اتوماتیک آشنا شوید تا در صورت تمایل به خرید تخت خواب بادی اتوماتیک ، بهترین انتخاب را داشته باشید . همانطور که در ابتدای مطلب به صورت اجمالی تخت خواب بادی اتوماتیک معرفی شد ، این تخت خواب ها دارای یک پمپ باد برقی هستند که می توانید به کمک آن تخت را راه اندازی کنید . در ابتدا بایستی شما را با این تخت خواب های بادی آشنا کنیم . همانطور که از نام این محصولات بادی مشخص می باشد و مطمعنا تصاویری از این محصولات را مشاهده کرده اید ، بدنه تخت خواب های بادی به صورت بادی بوده و از لایه هایی ساخته شده است که قابلیت باد شدن را دارند ، سپس با توجه به نوع تخت خواب بادی ممکن است در بدنه آن ها دریچه ای به منظور راه اندازی تخت بادی قرار گرفته باشد و یا به مانند تخت خواب بادی اتوماتیک تنها یک پمپ باد برقی استفاده شده باشد . 

این پمپ های باد برقی که در بدنه تخت خواب بادی قرار گرفته اند می توانند با سرعت بسیار بالایی تخت خواب بادی شما را راه اندازی و باد کنند ، با توجه به اینکه بدنه تخت خواب های بادی به خصوص تخت خواب بادی دو نفره بزرگ است ، وجود این پمپ ها بسیار نیاز است ، برای همین است که اگر قصد دارید به صورت دو نفره از تخت خواب ها استفاده کنید ، پیشنهاد ما خرید تخت خواب بادی دو نفره اتوماتیک است ، برای اینکه راه اندازی این تخت خواب های بادی بزرگ با استفاده از سایر پمپ ها ، دردسر های خاص خود را خواهد داشت . این پمپ های باد همانطور که مشخص است ، به صورت برقی کار می کنند و برای روشن شدن آن ها باید پمپ باد برقی را به پریز برق وصل کنید ، تمامی تخت خواب های بادی مدل اتوماتیک که در فروشگاه اینتکس به فروش می رسد ، از پمپ های باد 220 ولتی برخوردار هستند که با برق شهری قابلیت روشن شدن را دارند ، برای همین شما نیز می توانید با خیالی راحت پمپ را به برق وصل کرده و آن را روشن کنید . 

تمامی تخت خواب های بادی اتوماتیک دارای یک کلید صفر و یک بر روی خود هستند که می توانید با قرار دادن کلید بر روی حالت 1 ، پمپ باد را روشن کنید تا شروع به کار کرده و تخت خواب بادی شما راه اندازی شود . قبل از راه اندازی بهتر است که پس از تمیز کردن سطح زمین ، تخت خواب بادی را باز و کامل بر روی زمین پهن کنید ، سپس پمپ باد را روشن نمایید تا راه اندازی انجام شود . یک اهرمی بر روی بدنه پمپ باد تخت خواب بادی اتوماتیک وجود دارد که قابلیت چرخش داشته و شما می توانید با چرخاندن  این اهرم ، جهت باد را تغییر دهید ، یعنی شما می توانید با چرخاندن آن ، باعث شوید که پمپ باد ، هوای بیرون را به داخل تخت خواب بادی پمپاژ کند و یا بادی که در داخل تخت خواب بادی وجود دارد را به خارج از آن هدایت کند ، این طراحی برای این است که شما پس از استفاده کردن از تخت خواب بادی و در صورت نیاز بتوانید باد آن را به طور کامل تخلیه کنید و تخت بادی را جمع کنید . 

اگر اتاق خواب شما پر رفت و آمد باشد و یا فرزند کوچکی در خانه باشد ، بهتر است که پس از هر بار استفاده کردن از تخت خواب بادی ، با این روش به راحتی تخت خواب را جمع کرده و آن را در محلی نگهداری کنید که آسیبی به آن وارد نشود . برای اینکه بدنه این تخت خواب های بادی از نوع بادی بوده و از لایه های پی وی سی ساخته شده است که با تمامی ویژگی های عالی و دوام خوبی که دارد ، باز هم در صورت برخورد اجسام تیز و برنده می تواند آسیب ببیند . معمولا برای تمامی تخت خواب های بادی مدل اتوماتیک ، ساک حملی در نظر گرفته شده است که برند های بزرگی مانند اینتکس ، بست وی ، کلمن ، ایرتک و ... ساک های مخصوص برزنتی برای این تخت خواب های بادی در نظر گرفته اند که پس از استفاده می توانید تخت بادی را درون آن قرار دهید تا آسیبی نبیند . حتی جابجایی تخت خواب بادی با استفاده از این ساک های حمل بسیار آسان تر و ساده تر خواهد شد . 

توجه داشته باشید که تخت خواب بادی اتوماتیک نیز از نظر طراحی کاملا استاندارد بوده و بدنه آن ها کاملا طبی است ، به طوریکه شما می توانید برای استفاده روزمره این تخت خواب های بادی را انتخاب کنید . شما می توانید در فروشگاه اینتکس انواع تخت خواب های بادی مدل اتوماتیک را مشاهده کنید که در رنگبندی های مختلف و در ابعاد و ارتفاع گوناگون موجود می باشد . همچنین فروش تخت خواب بادی اتوماتیک در فروشگاه اینتکس تنها مدل های دو نفره نبوده و شما می توانید این محصولات را در مدل های یک نفره و دو نفره انتخاب و خریداری کنید . همچنین برخی از این تخت خواب های بادی دارای بالش بادی سرخود هستند و یا برجستگی رویه آن ها که با نام رویه مواج شناخته می شود ، تفاوت های ظاهری با یکدیگر دارند که شما می توانید آن ها را به انتخاب خود خریداری کنید . نوع پمپ های بادی که در تخت خواب های بادی استفاده می شود ممکن است نسبت به مدل تخت خواب بادی و یا برند آن تفاوت داشته باشد ولی تمامی پمپ ها با تناسب تخت در نظر گرفته شده است و می تواند کاربرد فوق العاده ای را داشته باشد .