دوشنبه, 28, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب

Bestway تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب

تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب محصولی مخصوص سفر از برند بست وی می باشد.
کد
bestway 68063
مدل ها

Bestway تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب

این تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب از سری محصولات برند بست وی میباشد. این تخت بادی فریمی دارای پایه هایی از جنس آلومنیوم مقاوم و مستحکم با تحمل وزن بالا، 105 کیلو گرم را تحمل می کند. پایه های تخت بادی ضد زنگ می باشد. پایه های این تخت خواب قابل تنظیم است و می توان ارتفاع را کوتاه یا بلند کرد.

این تخت بادی فریمی شامل کیسه ی خواب و تشک بادی از جنس پی وی سی و مخملی می باشد. پمپ دستی مجزا برای پمپاژ تشک محصول موجود می باشد.

نصب و راه اندازی تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب بسیار سریع و راحت است. در سفر سه نفر می توانند از این محصول استفاده کنند یک نفر بر روی تشک تخت خوابیده و یک نفر دیگر می تواند از کیسه ی خواب آن استفاده نماید و شخص سوم میتواند از خود تخت استفاده نماید.

 

 

 طول  190 سانتي متر
 عرض  64 سانتي متر
 ارتفاع  42 سانتي متر(بدون پایه ها)
 تحمل وزن  105 کیلوگرم

 

 

 

 

این آیتم در مدل های زیر موجود است

مدل کد تک فروشی وزن اطلاعات
تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب bestway 68063 3,900,000 ريال 0ريال
تخت بادی فریمی با تشک و کیسه ی خواب bestway 68063 0 ريال 0ريال