دوشنبه, 28, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
 تخت خواب بادی یک نفره

Bestway تخت خواب بادی یک نفره

تخت خواب بادی یک نفره بست وی با کیفیت عالی و آزمایش شده و قیمت مناسب
کد
bestway 67469

Bestway تخت خواب بادی یک نفره

بست وی در راستای تولید و طراحی تخت خواب بادی یک نفره با کیفیتی مطلوب، و با بهره گیری از تجربیات آکادمیک و استفاده از پارچه ها و تجهیزات مرغوب، در جهت سلامتی و کیفیت خواب عالی فعالیت می کند‏‏.‏‏‏

بست وی علاوه بر در نظر گرفتن بخش های لازم و ضروری برای سلامت خواب، با در نظر گرفتن سلیقه ی مشتریان در طراحی و زیبایی محصولات خود، تلاش های فراوانی داشته و از طراحان حرفه ای در ساخت و تولیدات محصولات خود بهره میگیرد.

این تخت خواب بادی یک نفره همانگونه که در شکل قابل مشاهده است، بدنه ای از جنس PVC براق مشکی و رویه ای از جنس مخمل، با طرح برجسته ی مواج به رنگ کرم می باشد.

در کنار این تخت خواب بادی، یک کیسه ی کوچک متصل، جهت نگه داری لوازم و گوشی و... تعبیه شده است.

این تخت بادی تحمل وزن بسیار بالایی دارد،و تا حدود 227 کیلو گرم را تحمل می کند. نوع پمپ این تخت بادی برقی و سرخود می باشد. وزن تخت 7 کیلو گرم است.

 

 

تحمل وزن  227 کیلو گرم
 طول  191 سانتی متر
 عرض  97 سانتی متر
 ارتفاع  46 سانتی متر