دوشنبه, 28, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی مسافرتی

Intex تخت بادی مسافرتی

1,750,000 ريال
تخت بادی مسافرتی, با پمپ باد و یکسال گارانتی ، محصول شرکت اینتکس ، با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، طول 199 عرض 99 و ارتفاع 46 سانتی متر
کد
67743
تعداد
  
Buy

Intex تخت بادی مسافرتی

تخت بادی یکنفره قفل دار محصولی متفاومت از شرکت اینتکس که این تخت خواب بادی قابلیت این را دارد که از هم جدا شود ئ شما را صاحب دو عدد تشک بادی یکنفره نیز کند. این تخت خواب بادی به وسیله قفل به هم متصل میشوند و یک تخت خواب را به شما تحویل می دهد. رویه این تخت خواب جیر و دور آن پلاستیک می باشد. متاسفانه ساک حمل و پمپ برقی متصل ندارد و از کیفیت بالایی برخوردار است. 

  • ایعاد: طول 191 ، عرض 99 و ارفاع 46 سانتی متر
  • وزن: 6.5 کیلوگرم
  • تحمل وزن: 136 کیلوگرم
  • برچسب تعمیرات